Šimtmečio vaikai

Čia Lietuva. Čia lietūs lyja. Laukas.
Rugiai išplaukia. Plaukioja drugiai.
O Lietuva — geriausias mano draugas.
Ir šnekamės — kaip du seni draugai…

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytojos organizavo Marijampolės savivaldybės PUG ir pradinių klasių mokinių fotonuotraukų „Šimtmečio vaikai“ parodą – konkursą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metams paminėti. Paroda buvo eksponuojama Marijampolės „Spindulio“ kino teatre, o lapkričio 28 dieną visi konkurso dalyviai susirinko į apdovanojimų šventę. Sveikinimo žodį dalyviams tarė gimnazijos direktorius Donatas Jasulaitis, šventę vedė mokytojos Saulė Lapinskienė ir Eglė Šverčiauskienė, koncertavo pradinių klasių mokiniai.

Sveikiname visus laimėtojus.

PUG ir 1 klasės nugalėtojai

III vt. – PUG visa grupė, Mokolų progimnazija, mokytoja Edita Matulevičienė.

II vt. – Gabija Cvirkaitė, Sasnavos pagrindinė mokykla, mokytoja Zita Razvanavičienė

I vt. – Jonas Jurkša, Sasnavos pagrindinė mokykla, mokytoja Zita Razvanavičienė

1 klasė – I vt. Mokolų progimnazijos 1 kl. mokiniai, mokytoja Diana Vaišutienė

2 klasės nugalėtojai