Advento popietė Marijampolės savivaldybėje

Gruodžio 12 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Marijampolės savivaldybės organizuotoje  Adventinėje popietėje, skirtoje sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos  įstaigų vadovų pagerbimui.  Savo nuoširdžią muzikinę dovaną skyrėme ypatingiems žmonėms, kurie rūpinasi mūsų visų sveikata  ir socialine gerove. Koncertavo didelis būrys mūsų atlikėjų:  4 klasės mokinės  Luknė Šlekytė  (violončelė) –mokytoja  Irena Valiulienė, Kornelija Ulinskaitė (fleita) – mokytoja Danutė Žemaitienė,  Elinga Kvietelaitytė (fortepijonas) –mokytoja Rita Marcinkevičienė, 5 klasės mokinė  Gabrielė Mickevičiūtė – mokytojas  Remigijus Stočkus, 6 klasės mokinė Skaistė Slankauskaitė (fleita), 12 klasės mokinys Lukas Butkus (fortepijonas) – mokytoja Nadiežda Liberis, dainavo Jaunių choras, vadovaujamas mokytojo  Valdo Mačiulsko, o jauniesiems atlikėjams akompanavo mokytojai:  Nadiežda Liberis, Daiva Rutkauskienė ir Valdas Mačiulskas. Koncertą vedė ir nuostabiai šiltus bei prasmingus žodžius tarė mokytoja Jolita Elshorbgy.