Anglų kalbos mokomės kiek kitaip…

Kartais įdomu anglų kalbos  mokytis kiek kitaip: per istoriją, menus ir geriausią mokytoją – laiką. Šeštoje klasėje anglų kalbos pamokoje mokiniai mokėsi apie įžymius žmones: turėjo parengti mini projektus apie žinomų žmonių biografiją, laikmetį, kuriame jie gyveno ir kokį indėlį jie paliko ateinančioms kartoms. Nustebino mokinių biografijų pasirinkimo spektras: nuo tokių įžymybių kaip Maiklas Džeksonas iki dailininkės Fridos Kalo ar buvusio, bet tragiškai žuvusio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Džono Ficdžeraldo Kenedžio. Džiaugiamės tuo, kad mokiniai savo idėjomis bei tų idėjų realizavimu skatina kūrybiškai, intelektualiai mąstyti kitus savo klasės draugus bei dalijasi savo žiniomis. Anglų kalbos mokytoja Jurgita Kučinskienė.