ATKURTAI LIETUVAI 100

Nuo vasario 16 – osios iki kovo 11 – osios   I kl. gimnazistai  buvo surengę projektinių darbų parodėlę ATKURTAI LIETUVAI 100.  Tokį projektą, skirtą šiai iškiliai datai,  savo mokiniams pasiūlė atlikti matematikos mokytoja Nijolė Matlauskienė. Gimnazistai turėjo  sukurti  užduotis, pritaikytas šiais mokslo metais išmoktoms temoms. Mokiniai rinkosi dvi pagrindines temas: šaknų savybės ir atstumai tarp taškų. Atlikus kiekvieną  užduotį, gaunamas  atsakymą 100. Teko gerokai paplušėti. Neužteko vien matematikos žinių, teko prisiminti ir piešimo įgūdžius. Mokinių darbai nudžiugino –  jie spalvingi, išradingai atlikti. Visi nusprendėm, jog išradingiausio projektinio darbo autoriai –  Alanas ir Vanesa.