SEK MUS

„Augu sportuodamas“ parodos uždarymo ir apdovanojimų šventė

Lapkričio 29 d. Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių fotonuotraukų „Augu sportuodamas“ parodos uždarymo ir apdovanojimų šventė. Konkurso dalyvius pasveikino ir savo koncertu pradžiugino KKC meno mokyklos moksleiviai ir jų mokytojai.

 

Konkurse dalyvavo Marijampolės vaikų lopšelių – darželių „Šypsenėlė“, „Linelis“, „Rasa“ ugdytiniai, Marijampolės savivaldybės Mokolų progimnazijos ir Želsvos pagrindinės mokyklos mokiniai. Taip pat ir Marijampolės miesto mokyklos: mokykla – daugiafunkcis centras „Žiburėlis“, „Ryto“ pagrindinė mokykla, „Smalsučio“ pradinė mokykla ir Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija. Parodai buvo pristatyti 57 mokinių darbai. Konkursui savo ugdytinius ruošė 21 savivaldybės pedagogė.

Į uždarymo šventę susirinkusius dalyvius ir juos dalyvauti paskatinusius mokytojus, svečius pasveikino ir savo koncertu pradžiugino KKC meno mokyklos moksleiviai ir jų mokytojai. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžia „Mantingos“ staigmena. Nugalėtojams įteiktos padėkos ir KKC įsteigti sportiniai prizai – kamuoliai.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos moksleiviai taip pat aktyviai dalyvavo konkurse ir užėmė prizines vietas.

Sveikiname:

PUG – Marijampolės vaikų lopšelis – darželis „Linelis“,   I – oji vieta (pedagogė Margarita Stralkuvienė).

PUG – Benas Kričena,  Marijampolės vaikų lopšelis – darželis „Rasa“ ,  II – oji vieta (pedagogė Birutė Dičiūnienė).

PUG – Marijampolės savivaldybės Mokolų progimnazija, III – oji vieta (mokytoja Edita Matulevičienė).

1kl. Mantas Sakalauskas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija, I – oji vieta (mokytoja Algytė Venckūnienė).

1kl. Ūla Šlekytė, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija, II – oji vieta (mokytoja Algytė Venckūnienė).

1kl. Aronas Štitilis, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla, III – oji vieta (mokytoja Daiva Vilkienė).

2 kl. Arnas Kvietkauskas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija,  I – oji vieta (mokytoja Edita Vosylienė).

2 kl. Emilija Liubinskaitė, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija,  II – oji vieta (mokytoja Saulė Lapinskienė).

2kl. Normantas Dumčius, Marijampolės savivaldybės Želsvos“ pagrindinė mokykla, III – oji vieta (mokytoja Kristina Dumčienė).

3 kl. Ainė Jonuškaitė, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla, I – oji vieta (mokytoja Svetlana Andriušienė).

3 kl. Tomas Šalaševičius, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija,  II – oji vieta (mokytoja Eglė Šverčiauskienė).

3 kl. Meida Benekeraitytė, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija,  III – oji vieta (mokytoja Jūratė Balaikienė).

4 kl. Gabija Petruškevičiūtė, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija,  I – oji vieta (mokytoja Rima Balniuvienė).

4kl. Meinardas Dumčius, Marijampolės savivaldybės Želsvos“ pagrindinė mokykla, II – oji vieta (mokytoja Laimutė Pranckevičienė).

4kl. Nojus Žukauskas, Marijampolės „Smalsučio“ pradinė mokykla, III – oji vieta (mokytoja Aušra Kliūčiuvienė).

Interneto svetainėje augusportuodamas.lt galima buvo balsuoti už labiausiai patinkančią nuotrauką. Daugiausiai balsų surinko šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai – broliai Emilis (PUG) ir Erikas (2b kl.) Jasaičiai. Berniukams buvo įteiktas specialus prizas – krepšinio kamuolys su Kauno „Žalgirio“ komandos krepšininkų parašais. Kamuolį padovanojo buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas, dabar Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos treneris, Darius Songaila.

Tikimės, kad fotonuotraukų konkursas – paroda taps tradiciniu kasmetiniu mūsų gimnazijos renginiu ir kitais mokslo metais sulauksime dar daugiau dalyvių.