Kaip mes šventėme Vasario 16 – ąją

Švenčių būna įvairių, o jas švęsti turime mokytis. Puiki pamoka buvo Valstybės dienos  atkūrimo išvakarėse organizuota atvira pamoka 5 – 10 kl. moksleiviams, ,,Mes švenčiame Vasario  16 –ąją“ .  Po visų kartu sugiedoto Lietuvos himno šventę   kūrybiškai pristatė istorijos mokytoja metodininkė Dalia Žarckienė  bei jos II G klasės  mokiniai, išradingai  įkūniję  iš Suvalkijos krašto kilusių Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų mintis.

Choro vadovė mokyt. Virginija Junevičienė ir jos vadovaujamas berniukų choras atliko  nuostabias dainas apie gimtinę ir jos žmones, skatino visus klausytojus kartu užtraukti liaudies dainą. Ir mokiniai, ir mokytojai dainavo: kai kurie dar  nedrąsiai, bet visi nuoširdžiai.

Šios pamokos reikšmę apibendrinome klasėse – joje mokėmės švęsti ir būti garbingais Lietuvos piliečiais.