Konkursas „One Perfect Song“

Lapkričio 13 d. Šv. Cecilijos gimnazijoje vyko anglų kalbos ir muzikos konkursas „One Perfect Song“, kuriame varžėsi ansambliai ir solistai iš Šaltinio pagrindinės mokyklos, Jono Totoraičio progimnazijos, Petro Armino pagrindinės mokyklos, Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos, Marijonų gimnazijos, Rygiškių Jono gimnazijos, Sūduvos gimnazijos ir Šv. Cecilijos gimnazijos.

Konkurso dalyviai turėjo angliškai prisistatyti ir atlikti dainą. Pasirodymus vertino 5 kompentetingi komisijos nariai. Nugalėtojais 5-6 kl. kategorijoje tapo Šv. Cecilijos gimnazijos 5 klasių ansamblis atlikęs David Waggoner dainą ‚Imagine a World‘. 7-8 klasių kategorijoje I-ąją vietą laimėjo Marijonų gimnazijos 7 klasė su Ann Kendrick daina ‚Cups Song‘. 9 -10 klasių kategorijoje nugalėtojomis tapo dvi dalyvės – tai Sūduvos gimnazijos solistė Iglė Bernotaitytė su Bee Gees daina ‚How Deep is Your Love“ ir Rygiškių Jono gimnazijos atstovė Simona Giedraitytė su Shawn Mendes daina „Stiches“.

Visi dalyviai buvo apdovanoti. Už dalyvavimą konkurse jie gavo padėkos raštus, o laimėtojai  diplomus bei knygyno „Rotas“ įsteigtus prizus.  Šiais metais konkursą taip pat rėmė UAB „Mantinga“, kuri nepagailėjo vaišių konkurso dalyviams ir svečiams. Kol komisija skaičiavo rezultatus, mūsų gimnazijos 3-5 klasių mokiniai parodė anglišką spektakliuką.

Konkurso organizatoriai sėkmingai įgyvendino jau tradiciniu tapusio konkurso tikslą – suburti kuo daugiau mokyklų, pabendrauti ir pasimėgauti anglų kalba atliekamomis dainomis. Kitais metais tikimės dar daugiau dalyvių ir dar geresnių pasirodymų!