Laiko kapsulė

Vasario 6 d. Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai Ieva Kavaliauskaitė (7a), Lukas Butkus (IIIG), Kasparas Šerpytis (IV G), Ieva Gutauskaitė (IIIG), Aistė Tumalavičiūtė (IIIG) dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamos akcijos „Laiko kapsulė“ renginyje „Dovanoju Lietuvai“,  kuris vyko Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje. Projektas tęsis penkis mėnesius. Per šį laikotarpį į kapsulę bus sutalpinti 34 savivaldybių mokyklų moksleivių palinkėjimai ateities kartoms. Šioje iniciatyvoje dalyvavo 17 Marijampolės savivaldybės mokyklų. Moksleiviai perskaitė savo linkėjimus ateities kartoms ir kartu su savo mokyklos nuotrauka įdėjo į laiko kapsulę, kuri bus atidaryta tik po šimto metų – 2118 m. Mūsų gimnazijos moksleivių linkėjimus perskaitė Ieva Kavaliauskaitė, o muzikinį kūrinį -B. Dvariono „Elegiją“ dovanojo Kasparas Šerpytis (violončelė) ir Lukas Butkus (fortepijonas).