Metų rinkimai – 2017

Šių metų gegužės 26 d. startavo jau tradicija tapęs mokinių tarybos organizuojamas renginys – „Metų rinkimai”, kurio metu apdovanoti šauniausieji mokiniai bei mokytojai tam tikrose nominacijose. Mokiniai bei mokytojai nominuojami šiose nominacijose: „Metų lyderis”, „Metų Atradimas”, „Metų talismanas”.

„Metų lyderis”- Lukas Butkus, IIG.kl. mokinys, Lolita Paliulienė (5-8 kl.), Romualda Šulinskienė (I-IV G).
„Metų atradimas”- Rokas Liaukas, 7a kl. mokinys , Reda Kriaučiūnienė (5-8 kl.), Edita Traškevičienė (I-IV G).
„Metų talismanas”- Kasparas Šerpytis, III G.kl. mokinys, Marytė Šlekienė (5-8 kl.), Valdas Strazdas (I-IV G).

Taip pat dėkojame renginio”Metų rinkimai” rėmėjams UAB Aliaska ir Coffee Hill Marijampolė, kurie savo produkcija parėmė renginį ir įsteigė nominantams prizus.