SEK MUS

O tu stovėk, kaip stovi laisvė …

„O tu stovėk, kaip stovi laisvė …“, –  skamba dainos žodžiai. Jie skirti Tau, Lietuva.

Kovo 9 d. Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos fojė vyko įvairūs renginiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kaip ir daugelis kitų apie ąžuolėlį ir rugelį, apie brolius ir seselę, sakalėlį ir saulelę…  Daug jų  šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai supynė į ,,Dainų pynę“ ir padovanojo Tėvynei Lietuvai. Jai moksleiviai dovanojo ir savo piešinius, gražius žodžius ir šypsenas – savo širdžių balsus. Šią dieną mūsų mokiniai  tapo aktyvūs  pilietiškumo pamokų dalyviai, traukė bendrą dainą, o renginio pabaigoje  buvo kviečiami pabūti su nuotaikingo folkloro ansamblio ,,Žibinyčia “ atlikėjais, pasiklausyti liaudies instrumentų balsų, šokių ir dainų.  Į namus   moksleiviai  išsinešė ne tik  šventinę nuotaiką ,  bet ir gilesnį  suvokimą, kad  jie –  lietuviai , o jų tėvynė – Lietuva, už kurios laisvę kovojo  tėvai ir seneliai.