SEK MUS

Pažintis su neregio pasauliu

Mūsų gyvenimo tikslas – kuo geriau pažinti  supantį pasaulį, mokėti ,,sugyventi” su šalia esančiais ,,kitokiais” žmonėmis – truputį jautresniais, pasaulį matančiais ne akimis, o širdimi. Tokią progą  kovo 6 d. turėjo mūsų   pradinukai ir 5-6 kl. mokiniai. Gimnazijoje svečiavosi  pasakų vaikams kūrėja Indrė Gaskaitė.  Ji nuo kūdikystės turi regėjimo  negalią, todėl puikiai gali papasakoti apie tokių žmonių gyvenimą. Mokiniams buvo įdomu susipažinti su Brailio raštu ir tokiu būdu parašytomis knygomis,  kalbančiu spalvų detektoriumi, baltąja lazdele, monetų ir banknotų matuokliu ir kt. įdomiais dalykais.

Pamokai skirtas laikas prabėgo greitai, o moksleivių širdyse ji tikrai pažadino įvairius jausmus – drąsą ir ryžtą ištiesti ranką silpnesniam, gebėjimą išgirsti  garsus, kurių dažnai negirdi niekas… Pamoka ugdė tikrąsias  krikščioniškas vertybes.