SEK MUS

Rungėsi jaunieji kompozitoriai

Vaikai, turintys pašaukimą kurti muziką, birželio 3 d. rungėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje vykusiame  aštuntojo jaunųjų kompozitorių konkurse „Mano nata 2017“ .
Šiais metais jaunieji kūrėjai iš 16-os meno ir bendrojo lavinimo gimnazijų, muzikos mokyklų ir konservatorijų konkursui pateikė per 40 kūrinių. Konkurso žiuri atrinktus 28 kūrinius baigiamajame koncerte atlieka patys autoriai, jų draugai ir profesionalūs atlikėjai. Konkurso baigiamąjį koncertą įrašo LRT, internetu tiesiogiai transliuoja Muzikos inovacijų studijų centro pajėgos. Nacionalinį moksleivių muzikos kūrinių konkursą rengia Lietuvos kompozitorių sąjungos fondas ir LMTA Kompozicijos katedra. Rėmėjai – Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos muzikos informacijos centras ir Asociacija LATGA. www.manonata.lt

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje vykusiame  aštuntojo jaunųjų kompozitorių konkurso „Mano nata 2017“ finaliniame koncerte skambėjo ir mūsų III gimnazijos  kl. moksleivio Luko Butkaus kūrinys „Sekstetas „Mano Arkadija“ I d. dviem smuikams, altui, violončelei, fleitai ir fortepijonui .

 

Sveikiname  jaunąjį kompozitorių  Luką Butkų.  Linkime jam nesenkančio kūrybiškumo,  linksmų jaunystės  vėjų, įkvepiančių  naujų minčių rimtiems ateities darbams ir įdomiems sumanymams.

Gimnazijos bendruomenė