Gimnazijos moksleiviai tradicinėje Marijampolės kolegijos šventėje „ Informatikų diena 2017“

Kovo 15 d. Marijampolės kolegijoje vyko tradicinis renginys „Informatikų diena 2017“. Šis renginys gyvuoja beveik nuo pat kolegijos įkūrimo, turi gilias tradicijas ir yra labai laukiamas Marijampolės ir kitų Pietų Lietuvos regiono mokinių.

Kaip ir kiekvienais metais, renginio metu vyko konkursas „Informatukas“. Šiais metais dėl nugalėtojo titulo varžėsi net 11 komandų: Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio  centro, Šv. Cecilijos gimnazijos, Gražiškių gimnazijos, Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos, Sūduvos gimnazijos, Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos, Petro Armino pagrindinės mokyklos, Ryto pagrindinės mokyklos, Kybartų K. Donelaičio gimnazijos  ir Rygiškių Jono gimnazijos mokiniai.

Konkurse mokiniai turėjo pademonstruoti teorines žinias ir praktinius gebėjimus  sprendžiant IT kryžiažodį, surenkant klaviatūros mygtukus,  vartojant IT terminus, gvildenant logines užduotis, renkant tekstą klaviatūros treniruokliu  bei  atpažįstant kompiuterio detales  ir priedus.