Jaunųjų dailininkų pasiekimai

Mūsų mokyklos mokiniai nuolat dalyvauja įvairiuose savivaldybės skelbtuose, respublikiniuose tarptautiniuose meniniuose projektuose, konkursuose.

2015 metų spalio mėnesį dalyvavome 3-juose piešinių konkursuose. Respublikinėje dailės mokytojų ir jų mokinių darbų parodoje ,,Gimtasis miestas miniatiūrose‘‘. 10 klasės moksleivė Ramunė Dilbaitė tapo laureate ir gavo Lietuvos respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos padėką. 10 klasės mokiniui Aironui Sikorskiui – padėka. Mokytoja Jolita Bičkienė.

Nidos meno mokykla organizavo respublikinį III – ąjį etnokultūrinį projektą ,, Ritin kalne smiltate…‘‘. 5b klasės mokinė Vesta Zavistauskaitė laimėjo I – ąją vietą ir apdovanita diplomu., 5b klasės mokinė Vaiga Vosyliūtė gavo padėką. Mokytoja Jolita Bičkienė.

Nacionaliniame vaikų kūrybos dailės darbų konkurse ,,Piešiam‘‘ 9 klasės mokinė Monika Krivickaitė gavo padėką  už aktyvų dalyvavimą šiame konkurse. Mokytoja Jolita Bičkienė.

2015 m. gruodžio mėn. Marijampolės moksleivių kūrybos centras organizavo jau tradiciniu tapusį piešinių konkursą  ,,Sukurk viršelį muzikos albumui‘‘. 7a klasės mokinė Roberta Misiukonytė šį konkursą laimėjo, apdovanota diplomu. Mokytoja Jolita Bičkienė.

2015 m. gruodžio mėn. vyko Marijampolės organizuotas kalėdinio žaislo konkursas  ,,O tu norėjai mane išmesti…‘‘. Savo amžiaus grupėje 9 klasės mokinė Monika Krivickaitė  laimėjo I – ąją vietą, 10 klasės moksleivis Matas Misiukevičius savo amžiaus grupėje taip pat laimėjo I – ąją vietą, 10 klasės mokinė Ramunė Dilbaitė –  II – ąją vietą. Mokytoja Jolita Bičkienė.

2016 metų vasario mėn. vyko dailės olimpiados savivaldybės etapas. Šį kartą joje dalyvavo dvi  9 –  tos klasės mokinės. Monika Krivickaitė (dalyvavo jau antrą kartą) laimėjo I – ąją vietą ir atstovaus mūsų miestą balandžio mėnesį vyksiančioje respublikinėje dailės olimpiadoje. Ieva Gutauskaitė užėmė 4-ąją vietą.  Mokytoja Jolita Bičkienė.

Mokykloje rengiamos pusmečio dailės darbų 1 – 9 klasių parodos, moksleivių dailės darbai vasario mėnesį eksponuojami  miesto Viešojoje bibliotekoje.