Pažintis su Europos Parlamentu!

Š.m. rugsėjo 10-15 dienomis, mūsų gimnazijos labai gerai besimokantys mokiniai Andrius Tumšys (IIg.kl.), Aistė Tumalavičiūtė (IIIg.kl.), Augustas Valaitis (IV g.kl.) ir juos lydinti anglų kalbos mokytoja Jurgita Kučinskienė Europarlamentaro A. Saudargo kvietimu viešėjo Europos Parlamente Strasbūre. Turėjome unikalią galimybę ne tik pagilinti savo žinias apie Europos Parlamentą, susitikti su Europarlamentaru A. Saudargu, bet ir susipažinti su pačiu Strasbūru, Vokietijos miestais Veimaru, Heidelbergu, Viurcburgu bei Leipcigu, kur palaidotas J.S. Bachas. Ačiū Europarlamentarui už kvietimą. Dėkojame mokiniams, kurie kelionės tikrai buvo nusipelnę bei gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę keliauti.