SEK MUS

Saugaus eismo normų skatinimas Marijampolės savivaldybės jaunimo tarpe

2017 gruodžio 16

Šiandien gruodžio 15 d. P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos “Multicentre” vyko Marijampolės policijos organizuoto projekto „Saugaus eismo normų skatinimas Marijampolės savivaldybės jaunimo tarpe“ finalas. Visus metus buvo vykdoma eilė priemonių, skirtų skatinti jaunimą naudotis atšvaitais, šviesą atspindinčias liemenes, laikytis kelių eismo taisyklių, ugdyti sąmoningumą, siekiant sumažinti kelių eismo taisyklių pažeidimų ir nukentėjusių eismo įvykiuose asmenų skaičių – vyko budėjimas prie intensyvaus eismo perėjų, paskaitos, mokymai švietimo ir ugdymo įstaigose, atšvaitų dalinimo akcijos, konkursai ir kt.

Šiandien buvo apdovanoti piešinių ir atšvaitų gaminimo konkurse dalyvavę laureatai. 1-4 klasių moksleiviai piešė piešinius “Animacinių filmukų veikėjai – saugūs kelyje“ arba „Saugiausia transporto priemonė“. 5-12 klasių moksleiviai gamino atšvaitus. Visi laureatų darbai iki Naujųjų metų bus eksponuojami Marijampolės P. Kriaučiūno Viešojoje bibliotekoje – “Multicentre”, maloniai kviečiame aplankyti  🙂
Šio projekto partneris ir dalį apdovanojimų įsteigęs – VĮ Kelių priežiūra Marijampolės padalinys, (atstovas -saugaus eismo specialistas Egidijus Lovkis)
Šį projektą finansavo Marijampolės savivaldybės administracija.

Atšvaitų gaminimo konkurso laureatai : 
1. EIMANTĖ ŠERKŠNAITĖ, Marijampolės „Ryto pagrindinė mokykla, 13 m.
2. SMILTĖ EIDUKEVIČIŪTĖ, Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazija, 13 m.
3. AUGIS MARCINKEVIČIUS, Petro Armino progimnazija, 8A kl.
4. AUŠRINĖ MIKALAUSKAITĖ Sūduvos gimnazija
5. SILVIJA VAGONYTĖ, 4F kl., Sūduvos gimnazija
6. GABIJA CYBRENKOVA, Marijampolės Jaunimo mokykla, 10B kl.
7. VIKTORIJA MATAKAITĖ, Sūduvos gimnazija
8. LUKAS GAVĖNAS, Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazija, 15 m.
9. VAIDAS ŠUKVIETIS, Petro Armino progimnazij, 8A kl.
10. MATAS MISIUKEVIČIUS, Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazija, 17 m.

Piešinių konkurso laureatai:
1. MYKOLAS GUDAITIS, Želsvos pagr. mokykla, 10 m.
2. JOKŪBAS RUPŠYS, Marijampolės marijonų gimnazija, 8 m.
3. AUGUSTAS AMBRAZIEJUS, Marijampolės mokykla-darželis „Želmenėliai“, 4 kl. 10 m.
4. KAJUS RUGIENIUS, Marijampolės ‘Saulės“ pradinė mokykla, 2B kl.
5. MELITA BUTKAUSKAITĖ, Želsvos pagr. mokykla, 7 m.
6. SAULĖ KUNDRECKAITĖ, Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazija, 9 m.
7. AINĖ PEČIULYTĖ, Marijampolės mokykla-darželis „Želmenėliai“ 4 kl. 10 m.
8. FAUSTA KRESNINKEVIČIŪTĖ, Marijampolės Petro Armino progimnazija, 2B kl.
9. MATAS ČERKUS, Želsvos pagr. mokykla, 7 m.
10. SONATA KARSOKAITĖ, Marijampolės „Žiburėlio“ mokykla – daugiafunkcis centras, 9 m.
11. KASPARAS BARANAUSKAS, Marijampolės mokykla-darželis „Želmenėliai“, 3 kl. 9 m.
12. MEDA AUGUSTINAVIČIŪTĖ, Marijampolės Petro Armino progimnazija, 2B kl.
Papildomas komisijos prizas skiriamas:
1. IEVA ŽUKAITYTĖ, Marijampolės „Saulės“ pradinė mokykla, 4B kl.