SKIRMANTĖS MAKAREVIČIENĖS MOKINIŲ DALYVAVIMAS KONKURSUOSE, PARODOSE

1. VI respublikinio mokinių piešinių konkurso „ Senų daiktų istorijos“ diplomo laimėtoja tapo Augusta Klišytė II gimnazijos klasės mokinė.
  2. Respublikinio mokinių piešinių ir meninių tekstų konkurso „ Mano mokytojas“ diplomante tapo Gabija Paškauskaitė 5a. kl. Mokinė.
  3. Savivaldybės Kalėdinių žaislų konkurse“ O tu norėjai mane išmesti “,pagamintų iš atliekų

Aura Janušauskaitė savo amžiaus grupėje laimėjo 2 vietą.

1. Respublikinio meninio kūrybinio konkurso „ Ritin kalne smiltate“ 1 vietos laimėtoju tapo Matas Šalčius 5a klasės mokinys.
  2. Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje surengta Elenos Juknevičiūtė piešinių paroda.
  3. Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje surengta mokinių paroda. Parodoje eksponuojami savivaldybės mokyklų mokinių darbai.