Stebuklingas Lietuvos gyvūnijos pasaulis

Spalio 18 d. Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių viktorina „Stebuklingas Lietuvos gyvūnijos pasaulis“. Mūsų mokyklai atstovavo trijų moksleivių komanda: Arnas Kvietkauskas (2b kl., mokytoja Edita Vosylienė), Luknė Šlekytė (3b kl., mokytoja Eglė Šverčiauskienė) ir Gabrielė Mickevičiūtė (4 kl., mokytoja Rima Balniuvienė). Į viktoriną mokinius palydėjo, juos palaikė, padrąsino mokytoja Saulė Lapinskienė.

Viktorinos dalyviai atsakė į jiems paruoštus klausimus, dėliojo dėliones, susipažino su pasieniečių kinologų dresuotais šunimis. Apžiūrėjo Lietuvos gyvūnų nuotraukų parodą ir klausėsi fotografo pasakojimo. Vaišinosi meduoliais su arbata.

Suskaičiavus rezultatus, mūsų gimnazijos atstovai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą ir saldžiu prizu – ledinuku.

Buvo labai įdomu ir smagu. Dalyvausime ir kitais metais.