Tarptautinė muzikos ir Angelų sargų diena

Spalio 1 d. minima Tarptautinė muzikos diena, spalio 2 d. – Angelų sargų diena. Šiom progom paminėti mūsų mokykloje vyko gražus ir dvasingas renginys. Jis pradėtas nuo meno mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo Silvijai Šukvietytei, baigusiai pagrindinę dailės programą ir Deimantui Lepšiui, baigusiam pagrindinę muzikos (instrumentas – saksofonas) programą. Jaunuoliams padėkota už puikų mokymąsi, mokyklos vardo reprezentavimą konkursuose.
Renginį tęsė muzikantų, šokėjų, mažųjų dainorėlių atliekama muzika, kuri persipynė su pavaduotojos Virginijos pasakojimais apie dangiškuosius angelus: cherubinus ir serfantinus, arkangelus, mus saugančius angelus sargus. Renginio pabaigoje padėkota jaunųjų menininkų, nuėjusių ilgą kelią iki pabaigos, tėvams. Beje, Silvija toliau gilinasi į dailės dalykus, pasilikusi mokytis pagal išplėstinę dailės ugdymo programą.