Konferencija „Žvelk giliau- mano gyvenimo istorijos”

Spalio 10d., pasaulinę psichikos dieną, 8b kl. mokiniai, su auklėtoja Jolita, paminėjo konferencijoje „Žvelk giliau- mano gyvenimo istorijos”.
Konferencijos metu dalyvavome diskusijoje „Ką reiškia būti jaunu žmogumi šiandien?”, kalbėjomės, su kokiais iššūkiais susiduria jaunas žmogus, kaip geriau vieniems kitus suprasti, priimti ir padėti. Klausėmės psichologės Evelinos Savickaitės – Kazlauskės (apkeliavusios pasaulį per 18mėn) pranešimo apie psichologinio atsparumo tipus būdingus skirtingoms kartoms. Sužinojome, kaip ugdyti psichologinį atsparumą kasdienybėje. Gaminomės savo gyvenimo kelionės apyrankes, prisimenant mus auginančius įvykius.
Gera būti drauge! Kalbėtis: kaip tu jautiesi, kokios tavo stipriosios pusės…. Gera išsikalbėti….: ” džiaugiuosi, kad Ją galiu vadinti savo MAMA”…
Kai išgirsti tai iš auklėtinės lūpų, ką visos planetos mamos norėtų išgirsti, išties džiaugiesi!