Fortepijoninis festivalis „Rudens spalvos“

Spalio 24 dieną Gelgaudiškio dvare įvyko fortepijoninis festivalis „Rudens spalvos“. Šis renginys tapo ypatinga muzikos ir gamtos sinteze, nes žiūrovai galėjo grožėtis krentančiais lapais pro dvaro langus ir mėgautis muzikinėmis akimirkomis. Dvaro aplinka alsavo romantika ir kūrė jaukią, rudeniškai nostalgišką atmosferą. Festivalyje dalyvavo gausus būrys talentingų muzikantų, tarp kurių – ir mūsų mokyklos fortepijoninis ansamblis – Urtė Sutrinavičiūtė ir Kipras Jočionis. Ansamblio mokytoja Daiva Varževičienė. Nuoširdžiai dėkojame už jos atsidavimą, profesionalumą ir nuoširdų rūpestį mokinių tobulėjimu. Dvaro erdvės, pripildytos muzikos garsų, leido visiems dalyviams pajusti ypatingą šio festivalio atmosferą. Dėkojame mokyklos administracijai už sudarytas sąlygas dalyvauti šioje ypatingoje šventėje.