SEK MUS

„Atliekų kultūros“ egzaminas

Nė kiek neabejojame, kad puikiai žinote, kokiais ženklais žymimi plastiko, popieriaus ar stiklo konteineriai, tačiau ar galėtumėte tiksliai atsakyti į kur kas sudėtingesnius, tačiau ne mažiau svarbius klausimus – kiek metų prireikia, kad suirtų pamiškėje paliktos padangos ar kiek maisto atliekų kiekvienas lietuvis vidutiniškai išmeta per metus?      

Biologijos ir geografijos  mokytojų iniciatyva  geografijos, biologijos, žmogaus ir gamtos pamokose integruota atliekų kultūra į mokymosi programą.  Balandžio 28 dieną 5-8 klasių ir Ig – IV g klasių mokiniai dalyvavo „Atliekų kultūros“ egzamine.  Tai galimybė pasitikrinti savo žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą, jų mažinimą ir  perdirbimą, bei kartu geriau suprasti atliekų tvarkymo svarbą. 

Visi dalyviai, priklausomai nuo teisingai atsakytų klausimų skaičiaus,  apdovanoti virtualiais Pažengusiojo, Žinovo arba Eksperto diplomais.

 Gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą sau patiems bei ateities kartoms.

Biologijos mokytoja Lolita Paliulienė

Geografijos mokytoja Lina Miliauskienė