SEK MUS

ATVIRŲ DURŲ DIENA ŠV. CECILIJOS GIMNAZIJOJE

Vasario 11 –osios pavakarę  šv. Cecilijos gimnazija būsimų mokinių tėvelius pakvietė į Atvirų durų dieną.  Sulaukta  nemažo būsimų pirmokų ir penktokų tėvų susidomėjimo.  Apie šios ugdymo įstaigos veiklą bei jos išskirtinumą kalbėjo mokyklos direktorius kan. D. Jasulaitis, šiltais žodžiais į tėvelius kreipėsi pavaduotoja ugdymui L. Dambauskienė. ,,Tai dvi mokyklos po vienu stogu“, — taip mokyklą pristatė pavaduotoja meninei veiklai D. Rutkauskienė. Toliau patys mokiniai pademonstravo, kaip jie groja   fortepijonu, fleita,saksofonu, kokių puikių rezultatų galima pasiekti lankant  choreografijos  specialybę.

Tėveliai taip pat galėjo pasivaikščioti ir pasižvalgyti po pačių mokinių darbais papuoštas gimnazijos erdves, susipažinti ir pasikalbėti su būsimų pirmokų mokytoja J. Balaikiene ir būsimų penktokų auklėtoja I. Urboniene. Džiugu, kad jau  yra  tėvelių, apsisprendusių   leisti mokytis savo vaikučius į mūsų gimnaziją.