Baigiamasis darbas

Šių metų birželio 13 d. Marijampolės VV KKC meno mokyklos 10 kl. mokinė AINĖ MATULEVIČIŪTĖ (mokytoja Jolita Bičkienė) mokyklos komisijai pristatė savo II-o pusmečio piešimo, tapybos darbus bei baigiamąjį kompozicijos darbą – animacinį filmuką.

Ainės kūrybinis darbas, jo forma tikrai neatsitiktinė. Ji nuo mažumės, pamokyta tėčio, piešė planšetėje įvairius veikėjus – gyvūnėlius. Kūrė istorijas apie juos ir nemažą tos kūrybos dalį panaudojo savo baigiamajame darbe. Iš tiesų tai pirmas toks baigiamasis kūrybinis darbas mūsų mokykloje. Piešiniai, jų kiekis, išieškoti veikėjų charakteriai, jų nuotaikos, gamtos motyvai tikrai įspūdingi. Jaunoji menininkė netgi pati siuva savo veikėjų kostiumus, kuriuos miesto gyventojai jau galėjo pamatyti įvairiuose renginiuose, šventėse. Džiaugiamės ir didžiuojamės Ainės kūrybiniu polėkiu, kruopščiu, atsakingu darbu. Jūsų dėmesiui siūlome trumpą fragmentą iš Ainės kurto filmuko.