Baltosios lazdelės diena

Penktadienį turėjau manau vieną nerealiausių dienų mokykloje! Suorganizavau baltosios lazdelės dienos minėjimą keturių klasių vaikams, kuris buvo tiesiog, mano nuomone nerealus. Mokiniai labai atidžiai klausė ką pasakojau, žiūrėjo ką rodžiau, ir nepabijojo išbandyti kelias mūsų naudojamas technologijas. Kalbėjau apie savo negalią, naudojamas technologijas, trumpai papasakojau, bei parodžiau vaizdo įrašą kas tai yra baltoji lazdelė. Visi norintys turėjo galimybę išbandyti visas šias technologijas, pavaikščioti su lazdele užrištomis akimis. Tikiuosi, kad šis renginys jiems patiko, davė kažkokios patirties ir suteikė naudingų žinių.
Po renginio dar labai nustebino mano, IIg klasė, jie man padovanojo „Rubiką kubiką” skirtą neregiams. Labai didelis dėkui jiems, likau labai maloniai nustebintas!!!
Mangirdas Klusaitis