SEK MUS

Belaukiant Šv. Kalėdų stebuklo

Kai visų širdys prisipildo skubėjimo ir netikrumo, labai dažnai nepastebim šalia savęs esančio stebuklo. Penktadienio popietę  šv. Cecilijos gimnazijoje vykęs Adventinis vakaras – koncertas tarsi atvėrė akis, suvirpino širdis ir atsiuntė supratimą  –  Kalėdų stebuklas gyvena visai šalia. Reikia tik geriau įsižiūrėti, įsiklausyti, kam nors pasakyti gerą žodį, paduoti ranką, nubraukti ašarą ar tik nuoširdžiai pasikalbėti prie kvapnios arbatos puodelio ir patikėti : paties mažiausio  vaiko širdyje gyvena Angelas, užgimsta Meilė. Tą vakarą  geriau pajusti Meilės gimimo stebuklą padėjo  mokytoja Jolita Elshorbgy, savo paprastais, bet tokiais nuoširdžiais tekstų žodžiais pristačiusi kūrinius ir jų atlikėjus. Gimnazijos bendruomenės nariams skambėjo  dabartinių ir jau buvusių mokinių, mokytojų atliekamos  dainos, giesmės, muzikos kūriniai.  Dainavo  mūsų mokyklos  jaunimo chorai, vadovaujami  V. Mačiulsko ir V. Junevičienės, skambėjo saksofonas,violončelė,  virkavo smuikai… Tradiciškai koncerto pabaigoje dainomis ir giesmėmis gimnazijos bendruomenę sveikino Č. Sasnauko choro  dainininkai ir jų vadovas M. Radzevičius.  Visi to vakaro klausytojai  išgyveno nuostabias, pakylėtas Laukimo  akimirkas…

            O už lango šoko snaigės, žibėjo eglių šakelės, danguje spindėjo žvaigždės…