Kartu su IV klasės gimnazistais Airidu ir Žymantu vartėme istorines skaidres, prisimindami laisvės kelią, o renginio pabaigą vainikavo ypatingas muzikinis akcentas – mokytoja Jolita kartu su gimnazistais atliko lietuvišką sutartinę. [...]
Vasario 6d. IUG ir PUG vaikučiai turėjo pamokėlę „Sveiki dantukai”, kurios metu sveikatos specialistė J. Norkė pasakojo, kaip reikia taisyklingai valyti dantukus, kas jiems kenkia, o kas naudinga. Pamokėlės pabaigoje [...]
II g b klasės mokinė Gabrielė Stanynaitė lapkričio-sausio mėnesiais dalyvavo VDU Lituanistikos katedros organizuotame Lietuvos moksleivių kūrybinio rašymo konkurse ,,Skaitau, mąstau, vertinu“, skirtame 9–12 klasių mokiniams. Konkursas vyko trimis etapais: [...]
Vasario 5d. šv. Cecilijos gimnazijos pirmokėliai lankėsi Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje. Žiūrėjome lėlių teatro ,,Trivainėlis” (kuris gyvuoja jau 40 metų) spektaklį ,,Arklio Dominyko meilė”. Jis pastatytas pagal Vytauto V. [...]