SEK MUS

Piešinių konkursas „ Aplinką kuriame patys“

Spalio 24d. Milda Kriaužlytė IG klasės mokinė kartu su mokytoja Skirmante Makarevičiene dalyvavo VDA Kauno fakulteto organizuojamame piešinių konkurse „ Aplinką kuriame patys“. Mildos tema – „Mano spalvotas kambarys“. Mokytoja [...]

8 klasės mokinių ekskursija į Vilnių

8 klasės mokinių ekskursija į Vilnių buvo kupina įspūdžių ir geros nuotaikos! Pirmiausia apsilankėme Iliuzijų muziejuje, kur viskas atrodė kitaip nei iš tikrųjų: kambariai, kur galėjai pasijusti milžinu ar nykštuku, [...]

Nesušlapęs žuvies nesugausi

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos 2 – 4 klasių pradinukų komanda „Nesušlapęs žuvies nesugausi” dalyvavo Marijampolės savivaldybės 2-3-4 klasių mokinių protmūšyje „Stebuklingas Lietuvos gamtos pasaulis. Žuvys“. Dėka mokinių sugebėjimo dirbti komandoje, [...]

Tiriamasis praktikos darbas

IIIG klasės mokinės per biologijos pamoką atliko tiriamąjį praktikos darbą, kurio metu stebėjo, kaip difuzijos greitis priklauso nuo įvairių veiksnių – paviršiaus ploto, temperatūros ir medžiagų koncentracijos. Buvo pagaminti kubeliai [...]

Išvyka į Bulotų namus

Spalio mėnesį I g klasės mokiniams vyko pamokos netradicinėje aplinkoje. Mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja lankėsi advokatų Bulotų namuose – namuose, kuriuose virė miestietiškas inteligentų gyvenimas su tarpukario kultūrai būdingomis [...]

Europos paveldo dienos

Šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai ir jų mokytoja Renata Guščiuvienė sulaukė padėkos už puikų pasirodymą Europos paveldo dienų renginyje!
Didžiuojamės savo bendruomene, kuri garsina gimnazijos vardą, ir nuoširdžiai dėkojame Kultūros paveldo departamentui už iniciatyvą!

Susitikimas su poete Z. Gaižauskaite

Spalio 17d. mūsų gimnazijos ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus aplankė vaikų poetė Z. Gaižauskaitė. Ji su vaikais dalijosi savo kūryba, atsakinėjo į jų klausimus, žaidė, kartu mokėsi kurti eilėraščius. Mažiesiems poetė paliko [...]