Šiandien mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai sužaidė draugiškas varžybas su Ryto progimnazijos futbolo komanda. Rungtynės baigėsi draugiškomis lygiosiomis. Nuoširdžiai dėkojame mokytojui Andriui už pakvietimą ir profesionalų teisėjavimą. Didžiuojamės savo jaunimu, kuris pademonstravo gražų, kovingą ir garbingą žaidimą.
![]() |
![]() |
![]() |


