SEK MUS

Emocijų kupina išvyka į Vilnių, krentant pirmajam metų sniegui

Lapkričio 30 d. mūsų gimnazijos puikiai besimokantiems ir mokyklą garsinantiems 6 –IVg klasių mokiniams buvo padovanota smagi ekskursija į Vilnių, kuriai vadovavo dailės mokytoja Jolita Bičkienė. Pirmiausia aplankėme Trakų Vokės dvaro sodybą, kur buvome supažindinti su pastato istorija, architektūra. Pasigrožėję  dvaro rūmais,  pasiekėme pagrindinį tikslą – Vilnių. Ten, miesto Rotušėje,  dalyvavome dailės konkurso „Tėvynės labui“ apdovanojimų ceremonijoje. Jos pradžioje skambėjo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ muzikinis sveikinimas,  kitų įžymių ir nusipelniusių Lietuvai žmonių žodžiai bei sostinės meno ir muzikos mokyklų mokinių atliekami kūriniai. Ten  aplankėme  geriausiųjų darbų parodą. Keletas mūsų gimnazijos mokinių tapo laureatais bei diplomantais. Tai  M. Krivickaitė, I. Gutauskaitė, K. Budžiūtė, V. Besasparytė, R. Rudminaitė. (Mokytojos S. Makarevičienė ir J. Bičkienė). Svečiuodamiesi Vilniuje, aplankėme   kelias meno parodas, iš kurių galima išskirti galeriją  AV 17, Julijos Pociūnaitės instaliacijų parodą,  žymaus mūsų tapytojo Vytauto Kasiulio muziejų. O vakare, krentant pirmajam metų sniegui, prisipildę puikių emocijų ir prisiminimų,  grįžome namo,  į Marijampolę.

IIIg kl. mokinys Lukas Butkus