SEK MUS

Europos kalbų diena

Marijampolės savivaldybės anglų kalbos mokytojų metodinė grupė šiais metais rugsėjo 26 d. kvietė paminėti Europos kalbų dieną susitinkant renginyje – Kahoot iššūkyje “European day of Languages: Kahoot Challenge”. Šiame renginyje taip pat dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: 4b klasės mokiniai Danielė, Gabija, Dominykas ir Miglė atstovavo pradinių klasių komandą Marijampolės „Saulės“ pradinėje mokykloje; 5 – 8 klasių komandą atstovavo 7a klasės mokiniai Beata, Matas L., Jokūbas ir Henrieta, jie vyko į Marijampolės P. Armino progimnaziją. I – IV g. klasių komandą atstovavo II – III g. klasių moksleiviai Airidas, Nojus, Adolis ir Adas, jie vyko į Marijampolės „Sūduvos“ gimnaziją. Džiaugiamės, kad Marijampolės savivaldybės mastu, pradinių klasių mokinių komanda laimėjo 3 – iąją vietą, I – IV g. klasių tarpe mūsų mokiniai laimėjo 1 – ąją vietą. 5 – 8 klasių visų Marijampolės mokyklų mokinių komandos buvo suskirstytos neatsižvelgiant kokiai mokyklai priklauso mokiniai, tačiau ir čia jungtinėje komandoje 7a klasės mokiniai užėmė 1 – ąją vietą. Sveikiname dalyvius, skatiname dar labiau tobulėti. Užimti prizines vietas yra smagu, bet dar smagiau dirbti visiems kartu, komandoje.
Mokinius ruošė ir lydėjo anglų kalbos mokytojos: I. Jočionienė, J. Leonavičienė ir J. Kučinskienė.