SEK MUS

Filmų vakare – ,,Bulius Ferdinandas“

Penktadienį Mokinių taryba ištesėjo savo pažadą ir į filmų vakarą pakvietė pradinukus ir visus tuos, kuriems patinka animacija. Organizatorius vėl nudžiugino pilna salė žiūrovų, pasiruošusių smagiai praleisti vakarą. Čiužiniai vietoje kėdžių, traškučiai ir ,aišku, ,,Coca-cola“. Mokiniai ketvirtadienį balsavo ir išrinko vakaro filmą ,,Bulius Ferdinandas“.

,,Žmonės įpratę vieni kitus vertinti pagal tai, kaip kitas atrodo, bet… ne viskas taip paprasta. Ypač, kai kalba pasisuka apie Ferdinandą – milžinišką ispaniškų kovų bulių, kuriam vietoj kautynių daug labiau patinka gerėtis gamta, svajoti ir tiesiog draugauti.“- rašoma  filmo recenzijoje. Mokiniams  buvo įdomu stebėti Ferdinando draugystę su maža mergyte Nina, kuri jį išmokė mylėti, bet ne kovoti.  Ir tai jam nesutrukdė palikti koridą ir susirasti naujų draugų, kurie padėjo sugrįžti namo, į savąją fermą.

Filmui pasibaigus, pasipylė pradinukų klausimai: ar kiekvieną penktadienį filmai bus rodomi? kokį filmą žiūrėsime kitą penktadienį?   Tai rodo, kad mokiniams patiko filmų vakaras. Juk čia buvo galima ne tik filmą pažiūrėti, bet ir pabendrauti, pabūti kartu.