SEK MUS

Gimnazijos globėjos – šv. Cecilijos – dienos minėjimas

                 Lapkričio 21-oji –  ypatinga diena gimnazijoje. Jau iš anksto žinojome, kad tradicinių pamokų nebus, bet  tuo metu vyko ne mažiau svarbios pilietiškumo, meno pažinimo,  saviraiškos pamokos. Nuo pat ankstyvo ryto  mokykloje skambėjo muzika, o instrumentus ,,virpino“  patys mažiausieji, kurie grojo savo draugams.  Vyresnieji mokiniai puikiai save išreiškė ,,Šokių projekte“. Vėliau mokyklos bendruomenė  klausėsi muzikos virtuozų  Ąžuolo Paulausko (klarnetas), Mariaus Šinkūno (vibrafonas), Arūno  Šerpyčio (fortepijonas) koncerto . Visus užbūrė muzikos kūrinių  garsai, atliekami profesionalių muzikantų. O čia pat, salės pakraščiuose, mūsų mokinių paroda ,,Muzikos instrumentai“. Jie puikiai vaizduoja tradicinius instrumentus, gal kitą kartą nupieš ir retesnių, naujesnių,  kad ir šiandien išgirstą bei pamatytą vibrafoną…

                Jau tapo tradicija į svarbius  įvykius, mokyklos  šventes pasikviesti svečių. Tai Gimnazijoje dirbę, jai nusipelnę  žmonės, o taip pat mūsų mokinių tėvai ir seneliai. Tai už juos  mokyklos direktorius kan. Donatas Jasulaitis aukojo  šv. Mišias. Po  jų prie arbatos puodelio  , ragaudami močiučių keptus pyragus ir kitus skanėstus    šiltai pasikalbėjome , pabendravome su savo auklėtiniais ir jų  seneliais.   Džiugu, kad šventė praplėtė akiratį,leido ,, atsiskleisti“ , parodyti savo talentus,o taip pat subūrė, suvienijo,   sušildė visus bendruomenės narius.