SEK MUS

Gimnazijos IT komanda „Infologic“ – tarptautinio konkurso „Ventspils IT Challenge 2019“ finale

Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos komanda „InfoLogic“ lapkričio 13–15 dienomis dalyvavo tarptautinio konkurso „Ventspils IT challenge 2019“ finaliniame etape Latvijoje, Ventspilyje. Komandą sudarė gimnazijos 6 klasės mokiniai Airidas Derenčius, Tadas Mockevičius, Vakaris Nemura ir IT mokytojas Nerijus Mašalaitis.

Pirmąją konkurso dieną, vakarėjant, komanda atvyko į viešbutį. Viešbutyje visi gavome po krepšelį su dovanomis. Pavakarieniavę išėjome pasivaikščioti po nuostabų Ventspilio miestą. Vėliau vyko vakaro užsiėmimai. Pagrindinis tikslas – susipažinti su naujais žmonėmis. Dalyviai turėjo susirasti žmogų iš kitos šalies ir su juo bendrauti pateikta tema, sužinoti ir apie bendrus pomėgius, ir apie skirtumus.

Kitą dieną, pavalgę pusryčius, dalyviai buvo nuvežti į vietos universitetą, kuriame reikėjo atlikti konkurso užduotis. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, mokytojai dalyvavo seminaruose.

Atlikę užduotis mokiniai buvo parvežti į viešbutį, kur jų jau laukė mokytojai. Mokiniai pasidalino įspūdžiais su mokytojais. Vakare vyko koncertas, buvo žaidžiami stalo žaidimai ir kompiuteriniai retro žaidimai.

Paskutinę konkurso dieną moksleiviai ir mokytojai vyko į ekskursiją. Dalyviai apžiūrėjo Ventspilio išmaniųjų technologijų centrą, įspūdingus kultūros rūmus,  stebėjo įdomią 3D pamoką apie cunamius. Pasibaigus ekskursijai, vykome į apdovanojimų ceremoniją.

Po ceremonijos pavargę, bet labai laimingi iškeliavome namo. Komandos nariai susipažino su naujais žmonėmis ir gavo neįkainojamos patirties.

Konkurse puikiai pasirodė Airidas Derenčius (prizas – nešiojama baterija) ir Tadas Mockevičius (prizas – virtualios realybės akiniai).

 

IT mokytojas Nerijus Mašalaitis