Golas 2016

Kovo 26 d. Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže startavo Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Golas2016“, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai.
Futbolo manieže susirinko ne tik gausus dalyvių skaičius, bet ir didelis tėvelių palaikymo būrys. Komandų žaidėjai galėjo varžytis kamuolio žongliravimo konkurse „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.
Sužaidus varžybas bronzos medaliais pasipuošė mūsų gimnazijos 4a klasės mokinių futbolo komanda. Kamuolio žongliravimo konkurse dalyvavo apie 100 dalyvių. Pirmąją vietą mergaičių tarpe iškovojo antrokė Gabija Zaveckaitė, o berniukų tarpe laimėjo ketvirtokas Matas Miškinis.
Konkurso dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos masinio futbolo įsteigtais suvenyrais.