SEK MUS

Gyvūnijos pasaulyje – projektinė savaitė

Rugsėjo 23d.-spalio 4d. gimnazijos pradinių klasių mokytojos organizavo netradicinę projektinę veiklą „Gyvūnijos pasaulyje“, kuri buvo skirta pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Mokiniai piešė piešinius, pamokų metu skaitė eilėraščius, prozos kūrinius gyvūnijos tematika, rašė kūrybinius darbus, ruošė ir pristatė projektus apie savo augintinius.

Šventę vainikavo mokinių augintinių paroda spalio 3d. gimnazijos fojė. Ačiū mokinukų tėveliams, kurie rado laiko pabūti kartu su vaikais, pabendrauti. Dėkojame mamytėms ir tėveliams: Neringai Mockienei (1a ir 1b kl.), Ramunei Zavistauskaitei (1a kl.), Jūratei Tamošaitienei (1b kl.), Sauliui Derenčiui ir Vaidai Budrevičiūtei (4a kl.), Agnei Sakavičiūtei (4b kl.), Arūnui Grimalauskui, Giedrei Matulienei ir Artūrui Valaičiui (3 kl.).

Džiaugiamės mūsų gimnazijos pradinukais, kurie aktyviai dalyvavo akcijoje „Padėkime alkstantiems“ ir maisteliu parėmė gyvūnų prieglaudą „Aras“. Prieglaudos darbuotojai ir ten besiglaudžiantys gyvūnai dėkoja:

  • PUG auklėtiniams:

Evijai, Aušrinei;

  • Pirmokams:

Žemynai, Kiprui, Emiliui, Augustui ir Ąžuolui, Karlui, Urtei, Mijai;

  • Antrokams:

Emilei, Viltei, Miglei;

  • Trečiokams:

Mėtai, Adomui, Beatai, Karolinai, Henrietai, Lukui, Airinai, Ūlai, Mantui, Miglei, Smiltei, Adelei, Tėjai, Lukui, Matui, Jokūbui, Evitai;

  • Ketvirtokams:

Nėjai, Luknei P., Deimui, Emilijai;

 

Džiaugiamės, kad kelintus metus vykstanti gyvūnų globos minėjimo šventė virsta tradicine.