SEK MUS

Kelionių agentūros „CECTURAS“ siurprizas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Š. m. spalio 5 dieną mūsų gimnazijos abiturientai surengė neeilinę šventę Mokytojų dienos proga. Mokytojos buvo nuskraidintos į įvairias pasaulio šalis, kuriose turėjo ypatingus seminarus: Italijoje pažino italų kalbą chore, ragavo itališkų skanumynų, Indijoje susipažino su indų šokių žingsneliai bei mokėsi atsipalaidavimo smilkalų ir žvakių fone, Meksikoje įvaldė vaidybos sugebėjimus tikrose meksikietiškose telenovelėse, Anglijoje judėjo ir dainavo anglišku ritmu, o Rusijoje išmoko legenda tapusius žingsnelius ir dainų stulpelius. Organizatoriai CECTURAS (taip abiturientai nusprendė pavadinti savo kelionių agentūrą) surengė pristatomąjį renginį, kuriame, grįžusios į Lietuvą, mokytojos pasidalino savo įgytais sugebėjimais su kitomis kolegėmis. Be abejo, visos parsivežė ne tik šaunių prisiminimų, bet ir dovanų. Už dalyvavimą seminaruose mokytojoms buvo įteikti originalūs sertifikatai bei ypatingos vaišės. Na, ir nepamirškime paslaugiųjų padavėjų, kurie buvo tokie malonūs mokytojoms ir rūpinosi, kad kiekviena pasimėgautų užkandžiais.
Abiturientė Paulina Kalėdaitė