Klimato kaitos savaitė

Klimato kaitos savaitė Spalio 23-29 d. – paminėta Šv. Cecilijos gimnazijoje
Daugiau nei šimtmetį deginant iškastinį kurą, taip pat netvariai naudojant išteklius, pasaulio klimatas atšilo 1,1 °C lyginat su ikipramoniniu laikotarpiu. Tai lemia dažnesnius ir intensyvesnius ekstremalius orų reiškinius, kurie kelia vis didesnį pavojų gamtai ir žmonėms tiek Lietuvoje, tiek kituose pasaulio regionuose.
Spalio 24 d IIg klasės mokiniai jungėsi į aplinkos ministerijos nuotolinę paskaitą „Klimato kaita – visų mūsų nuopelnas“ .
Geografijo pamokose Ig a ir IIg klasės mokiniai diskutavo klimato kaitos tema, dalinosi nuomonėmis ir kartu ieškojo sprendimų. Aptarta iššūkiai ir galimybės: ko galime pasimokyti vieni iš kitų. Mokiniai spalio 24 d. pasitikrino žinias Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine.
Klimato kaitos savaitės metu mokiniai buvo supažindinami su darnaus vystymosi tikslais, ieškota galimybių, kaip kiekvienas galime prisidėti prie darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo.
Geografijos mokytoja
Lina Miliauskienė