Koks tavo pasirinkimas?

Korupcija – labiausiai klestinti ir politinę sistemą žalojanti yda. Korupcija neigiamai veikia daugelį valstybės ir visuomenės gyvenimo sričių – politiką, ekonomiką, administravimą, teisinę ir socialinę sferą, visuomenės sąmonę ir tarptautinį požiūrį į valstybę.

Antikorupcija – tai kiekvieno iš mūsų iniciatyvus elgesys prisidedantis prie skaidraus, sąžiningo ir  teisėtumu grįsto valstybės valdymo!  Mokykla siekia ugdyti jaunų žmonių antikorupcines nuostatas, nepakančią korupcijos augimui pilietinę poziciją.

Gruodžio  09 d. buvo  paminėta antikorupcijos diena gimnazijoje.  Pamokoje – paskaitoje- diskusijoje  „Koks Tavo pasirinkimas?“ dalyvavo Ig ir IIg  klasių mokiniai.  Paskaitoje dalyvavo ir  mintimis apie savo veiklą , darbo patirtį pasidalino   Vilniaus 6-ojo policijos komisariato tyrėjas Vaidas Miliauskas ,  Kybartų pasienio užkardos pasienietis Ignas  Vitvickis ir Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyresnioji teisininkė  Natalija Miliauskienė. Mokiniai buvo supažindinti su korupcijos priežastimis,  pasekmėmis, galimomis korupcijos situacijomis mokykloje, vyko diskusija „Kaip aš pasielgčiau?“ Svečiai atsakė į mokiniams aktualius klausimus.

Mokinių susitikimą su valstybės pareigūnais organizavo  mokyt. Lina Miliauskienė ir mokyt. Lolita Paliulienė.