SEK MUS

,,Lietuvos Maximalistė“ – šv. Cecilijos  gimnazijoje

Šiemet  jau 18 metų, kai prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatina talentingus ir pažangius šalies moksleivius  siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus. Į stipendijas pretendavę moksleiviai buvo vertinami šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Šioje  skatinimo programoje   jau antrus metus iš eilės dalyvavo ir mūsų gimnazijos 6a klasės mokinė Ieva Sakalauskaitė.  Būdama ketvirtoje klasėje mokinė dalyvavo pagal menų programą, bet deja nepasisekė. Ieva rankų nenuleido ir  penktos klasės pradžioje nusprendė dalyvauti pažangumo programoje ir visus metus stengėsi  mokytis kuo geresniais pažymiais. Pavasarį džiaugėsi vien dešimtukais dienyne. Kaip pasakoja Ievutė: ,,Vasaros pradžioje išsiunčiau dokumentus ir iki rugpjūčio 20 dienos  turėjo būti paskelbti  rezultatai. Tačiau sugedus sistemai,  mokymosi rezultatų nebuvo.  Jau galvojau,  kad vėl nepavyko, bet rugsėjo pradžioje gavau prašymą dar kartą  atsiųsti dokumentus vertinimui. Ir vėl vilties ir laukimo dienos. Ir štai rugsėjo 10 d. prekybos tinklas ,,Maxima“  mane pasveikino tapus Maximaliste. Buvo sunku patikėti, net keletą kartų skaičiau pranešimą. Norėčiau padėkoti visiems savo mokytojams,  kurie mane mokė  ir kurie padėjo įgyvendinti mano svajonę.‘