Linksma kelionė

Gruodžio 17 dieną mes, 5a klasės mokiniai,  išvykome  į Vilnių pasidžiaugti  gražiausia egle Europoje bei pasivaikščioti po šventiškai pasipuošusį miestą. Bet pirmiausia stabtelėjome Trakuose ir aplankėme alpakų ūkį, susidraugavome su šiais nuostabiais gyvūnais. Visus pralinksmino čihuahua šunyčių dainos. Juokėmės ir dainavome kartu su jais.

Vilniuje pirmiausiai nuvykome į universitetą. Pasėdėjome ir pasigrožėjome nuostabiomis freskomis  Rektoriaus auloje, aplankėme observatoriją, įkopėme į  universiteto laikrodžio bokštą ir grožėjomės miesto panorama. Ypač visus sužavėjo vargonų muzika šv. Jonų bažnyčioje bei įdomus ekskursijos vadovės pasakojimas apie  šį didingą statinį. Vaikštinėjome universiteto kiemeliais ir visų širdelėse gimė svajonė – kada nors tapti šio universiteto studentu ar studente. Tikėkimės, kad ši  svajonė ir  išsipildys.

Aišku, aplankėme ir  pasipuošusį Vilniaus senamiestį  bei kalėdinę eglutę, papuoštą karališkais akcentais. Į namus parsivežėme daug įspūdžių ir šventišką nuotaiką.