SEK MUS

Mano kraštas – Sūduva

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejuje sausio 10 d. vyko Irenos Rutkauskaitės vaikų ir jaunimo lipdybos konkursas „ Mano kraštas – Sūduva“. Mūsų gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į apdovanojimo renginį su linksma Liudvinavo vaikų teatro “Gaja“ programa. Galime didžiuotis Aine Matulevičiūte ( III G kl.), kuri, savarankiškai kūrusi , nuskynė „laurus“- pirma vieta savo amžiaus grupėje. Jos švilpynė atitiko ir liaudiškas tradicijas, ir maloni akiai. Už tradicijų puoselėjimą apdovanota  Smiltė Eidukevičiūtė (IV G kl.). Gustas Bezgėla (6a kl.) ir Gabrielė Draugelytė (IV G kl.) gavo paskatinimo prizus. Miglė Skrelevičiūtė (6b.kl.), Mėta Matulytė (6a kl.), Meda Mekišiovaitė ( 6a kl.) taip pat buvo pastebėtos ir įvertintos. Konkursas bus kasmetinis, manau, bus susidomėjusių ir norinčių dalyvauti jame.  Su savo mokiniais renginyje mįsles minė dailės mokytoja metodininkė Skirmantė Makarevičienė.