SEK MUS

Minime Laisvės gynėjų dieną

Dar vieneri metai nuriedėjo į praeitį – laisvės metai. Šiandien ir vėl, kaip prieš metus, dvejus, … , penkerius … mokyklos languose žibėjo žvakelės, o  žodžiuose, prisiminimuose,  širdyse ,,žydėjo“  neužmirštuolės, skambėjo patriotinės dainos. Mes minėjome Laisvės gynėjų dieną. O tada, prieš 28 –erius metus, liepsnojo laužai, riedėjo tankai, žvangėjo ginklai, bet žmonės dainavo. Prisiminėme  tuos  įvykius, nusilenkėme juose drąsiai dalyvavusiems,  Lietuvos laisvę apgynusiems žmonėms ir vertybėms – Tėvynės žemei,   gimtajai kalbai, pagarbai žmogiškumui. Tokios pamokos šv. Cecilijos gimnazijoje jau tapo tradicija. Jos liudija:  negalime  pamiršti,  turime apie  tai pasakoti ir perduoti savo išgyvenimus jaunesnėms kartoms, kad   lemiamą Tėvynei valandą stovėtume taip,  ,,Kaip stovi laisvė“…