SEK MUS

Mokslo metus užbaigiame linksma ekskursija

         Po smagios Šeimos šventės, Gimnazijos pirmokėliai, kartu su mokytojomis Saule Lapinskiene ir Edita Vosyliene, išsiruošė į Kauną. Visas būrys smalsuolių sustojo prie Lietuvos prezidento Kazio Griniaus paminklo, pavaikščiojo gėlėta pieva, nusifotografavo ir… su daina į kelią!

        Kaune mūsų jau laukė išmintingoji Ragana, kuri mokė įvairių burtų Velnių muziejuje. Vaikai ne tik raganavo, bet ir prisiminė Lietuvos tautosaką, maišė Laumės raganos viralą, mokėsi varyti ožiukus ir skraidyti su šluota. Kitoje gatvės pusėje įsikūręs nacionalinis M.K Čiurlionio dailės muziejus užbūrė ne tik magiška muzika, bet ir paslaptingais paveikslais. Čia vaikai ne tik ieškojo paslėptų vaizdų ir raidžių, bet ir kūrė savus išraiškingus piešinius.

      Dieną užbaigėme Vaikų žaidimų kambary Smurflandas.