Mokytojų diena

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Jau tapę tradicija, kad šią dieną Šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai išradingai, šiltai ir nuotaikingai sveikina savo ugdytojus: vos pravėrę mokyklos duris, mokytojus pasitiko abiturientai, jiems įteiktos vaistažolių puokštelės ir mažos sveikatą stiprinančios dovanėlės.

Ypatingą dovaną ir sveikinimus paruošė IIIG klasė– jie mokyklą papuošė net 400 balionų ir mokytojų nuotraukomis.

Abiturientai pakvietė savo ugdytojus puodeliui kavos ir, dėkodami už kantrybę, atsidavimą, nuoširdų rūpestingumą, mokytojams skyrė per televiziją transliuojamą sveikinimų koncertą.

Taigi Mokytojų diena ypatinga ne tik mokytojams, bet ir mokiniams: jie nuoširdžiai, su šypsenomis sveikino mokytojus ir nuoširdžiai reiškė savo padėkas.