Mūsų raštingiausios

Gražiai, taisyklingai gimtąja kalba mokinių  parašyti sakiniai ir tekstai  dabar tampa retenybe, o tuo pačiu ir vertybe. Pripratome rašyti, o gal rašinėti, bet kur, bet kaip…  Kiekvieną pavasarį į būrį sukviečiantis Raštingiausio moksleivio konkursas yra gera proga prisiminti, kad ,,lietuviais esame mes gimę”, kad  savo gimtąją kalbą reikia gerbti, laikytis jos tradicijų ir taisyklių. Šiame konkurse  mokyklai atstovavo šešios 5 – 8 klasių moksleivės : Saulė Dobrovolskė (5 kl.), Kamilė Būdžiūtė (6kl.), Smiltė Eidukevičiūtė (7kl.), Elena Juknevičiūtė (7 kl.), Monika Juknevičiūtė (8 kl.) ir Adrija Perlibaitė (8 kl.). Net keturios merginos savo amžiaus grupėse tapo prizinių vietų laimėtojomis.

Sveikiname:

• Kamilę Būdžiūtę – III vieta ( mokytoja Gražina Kudirkienė)
  • Smiltę Eidukevičiūtę – III vieta ( mokytoja Remigija Taurokienė)
  • Eleną Juknevičiūtę – III vieta (mokytoja Remigija Taurokienė)
  • Moniką Juknevičiūtę – III vieta ( mokytoja Romualda Šulinskienė)

Linkime šaunioms merginoms rašyti gražiai, taisyklingai ir ta pagarba gimtajai kalbai ,,užkrėsti” savo bendraamžius.