Nacionalinio genetikos konkurso „Dirvožemio mikrobiomas: nuo mėginio iki mokslinės išvados“ pirmasis konkurso etapas jau įvyko!
Konkurse dalyvauja mokinės Milda Medelinskaitė, Gabrielė Stanynaitė ir Grytė Charlinskytė. Tyrimui pasirinkome dirvožemį iš Marijampolės Poezijos parko.
Šiuo metu laukiame tyrimo rezultatų ir toliau tęsime veiklą, gilindamosi į mokslines išvadas bei tyrimo analizę. Nekantriai laukiame tolimesnių atradimų!
Biologijos mokytoja Lina Klimavičienė


