SEK MUS

Paminėjome Tolerancijos dieną

Lapkričio 16 d. daugelyje pasaulio šalių yra minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancija mus moko pakantumo, įpareigoja į pasaulį, jo įvairovę žvelgti kitaip – atvirai, plačiai, suvokiant, kad esame unikalūs savo skirtingumu, kultūrų, požiūrių įvairove. Būdami tolerantiški, mes mokomės vertinti savarankiškai, mąstome kritiškai, samprotaujame etiškai.

Šios dienos paminėjimui kasmet pasiūlomas vis kitoks simbolis –  šie metai pakvietė pasirinkti – DĖLIONĘ. Juk dėlionė ypatinga tuo, kad mes kiekvienas esame lyg kokios nors dėlionės dalis

( šeimos, klasės, mokyklos…)

Mūsų mokyklos mokiniai, mokydamiesi nuotoliniu būdu taip pat buvo pakviesti paminėti ir įprasminti šią dieną: https://padlet.com/zsajatauskiene/7s8q7t3d6kxgrpky, prisiminti  žodžio ,,tolerancija“ esmę, apžvelgti įvairius faktus ir mintis, o atsakant klausimą, kokia savybė būdinga tolerantiškam žmogui sukurti šių metų Tolerancijos dienos simbolį DĖLIONĘ.

Socialinė pedagogė Živilė Sajatauskienė