PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Kovo 20 – ąją švenčiama Pasaulinė žemės diena, sugrąžinanti šiltąjį ir šviesųjį metų laiką, sulyginanti dieną su naktimi ir primenanti, kad visiems reikia saugoti ir globoti mūsų žaliąją planetą.

Ši diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą,   įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

Šią savaitę gamtos mokslų ir geografijos pamokose  su mokiniais diskutuojame aplinkosauginėmis temomis ,  kalbame apie mūsų planetai iškilusius pavojus, jei ir toliau nekreipsime dėmesio į visuomenės darnaus vystymosi būtinybę ir svarbą, jei mūsų veikla žydinčioje planetoje bus nukreipta tik beatodairiškai mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas.

Kovo 17 d. 6a klasės mokiniai dalyvavo  aplinkosauginio renginio  „Įdomioji ekologija”  pro mūšyje, skirtam  Žemės dienai

Kovo 21 d. 8a klasės mokiniai savo jėgas išbandė viktorinoje “Ar pažįsti pasaulį?”

Kovo 29 d. Ig, IIg, IIIg ir IV g klasės dalyvaus Kauno technologijos universiteto, socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto profesorės Audronės Telešienės paskaitoje „Kaip klimato kaita pakeis mano ateitį?”

Balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje dalyvausime  akcijoje „Darom“..

Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną, savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje, rūpinkimės šalia esančia gėle, paukšteliu , medžiu, upe, mišku.

Geografijos mokytoja  Lina Miliauskienė