Pažink savivaldą

Šv. Cecilijos IIG klasės gimnazistas Jokūbas Šipšinskas rudens atostogas praleido įdomiai ir turiningai, dalyvaudamas Marijampolės savivaldybės organizuojamame projekte „Pažink savivaldą“. Jo metu Jokūbas susipažino su savivaldybės darbuotojų bei politikų veikla, dalyvavo komiteto posėdžiuose, aplankė savivaldybės valdomas įmones ir netgi išbandė save politiko vaidmenyje. Jam labiausiai patiko savivaldybės veiklą pamatyti iš arti ir stebėti kokius darbus atlieka ten dirbantys žmonės. „Aš pamačiau, kad ten nėra laiko nuobodžiauti – visi kažkur skuba, kažką organizuoja,“- sako Jokūbas, kuris domisi istorija ir politika su tuo siedamas savo būsimą profesiją.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai yra aktyvūs ne tik gimnazijos, bet ir savivaldybės rengiamuose projektuose bei renginiuose.